19:30
179

Ingolstadt - Heidenheim

3-0 1-0
20:00
184

Orebro - Halmstad

0-1 0-0
20:00
183

Cremonese - Brescia

2-0 1-0
20:00
181

Hansa Rostock - Osnabruck

2-0 1-0
20:45
186

Concordia Chiaj - Csu Craiova

1-2 0-1
21:00
201

Jong Az Alkmaar - Emmen

2-1 1-0
21:00
187

Auxerre - Quevilly-rouen

2-1 0-1
21:00
188

Chamois Niortai - Bourg Peronnas

2-0 0-0
21:00
189

Le Havre - Chateauroux

1-1 1-0
21:00
192

Orleans - Lorient

1-2 1-0
21:00
200

Helmond S. - Telstar

1-2 1-2
21:00
198

Fortuna Sittard - Fc Eindhoven

2-2 1-0
21:00
199

Go Ahead Eagles - Ajax (b)

4-1 3-1
21:00
195

Groningen - Willem

0-1 0-1
00:00
960

General Diaz - Sportivo Trinid

1-1 1-0
01:00
961

Palmeiras - Ponte Preta

2-0 1-0
01:00
962

Vitoria Bahia - Atletico Pr

2-3 1-1
01:30
963

San Jose Oruro - Jorge Wilsterma

3-1 0-1
02:00
964

Flamengo - Bahia

4-1 0-0
02:00
965

Sport Recife - Santos

1-1 0-1
02:10
966

Sportivo Luquen - Depor Capiata

0-0 0-0
03:30
967

The Strongest - Blooming

1-0 1-0
03:45
968

Tigres Fc - America De Cali

0-0 0-0
11:50
101

Adelaide Utd - Melbourne Victo

2-2 1-1
12:30
102

Yokohama - Machida Zelvia

2-2 1-1
14:35
103

Shandong Luneng - Liaoning Whowin

3-1 2-0
18:00
104

Gaz Metan Media - Csms Iasi

0-2 0-1
18:00
105

Adanaspor - Ankaragücü

0-0 0-0
18:30
106

Hifk - Seinajoen Jk

2-2 0-2
18:30
107

Ilves - Kemi Kings

1-0 0-0
18:30
108

Inter Turku - Helsinki

1-3 0-3
18:30
109

Kuopion - Jyvaskyla

2-1 1-0
18:30
110

Rovaniemi - Mariehamn

0-3 0-1
18:30
111

Vaasa - Lahti

2-1 1-1
19:00
114

Jihlava - Bohemians 19i5

2-4 0-3
19:00
115

Zaglebie Lubin - Piast Gliwice

2-2 1-1
19:00
113

Krumkachy - Gorodeya

0-3 0-1
19:00
112

Inter Zapresic - Rudes

3-1 1-0
19:30
116

Avusturya Lustenau - Wattens

2-0 0-0
19:30
175

Floridsdorfer - Liefering

2-2 0-0
19:30
176

Hartberg - Blau Weiss Linz

2-0 2-0
19:30
177

Wiener Neustadt - Kapfenberg

4-2 3-1
19:30
178

F.Dusseldorf - Darmstadt

1-0 1-0
20:00
117

Antalyaspor - Kasımpaşa

2-1 1-1
20:00
118

GÖZTEPE - Alanyaspor

3-3 1-0
20:00
182

Sonnenhof Gross - Chemnitzer

3-1 0-0
20:00
180

Midtjylland - Horsens

4-2 2-1
21:00
202

Psv (b) - Waalwijk

3-2 2-1
21:00
203

Utrecht (ii) - Maastricht

2-1 1-1
21:00
204

Oss - Den Bosch

1-1 1-1
21:00
205

Volendam - Nijmegen

0-2 0-0
21:00
206

Vaduz - N. Xamax

0-5 0-2
21:00
190

Nancy - Clermont

2-2 1-1
21:00
191

Nimes - Brest

4-0 1-0
21:00
193

Paris Fc - Valenciennes

3-2 1-1
21:00
196

Almere City - Cambuur

1-1 0-0
21:00
197

Dordrecht - De Graafschap

1-1 0-0
21:00
194

Tours - Sochaux

0-1 0-0
21:15
207

Banik Ostrava - Sigma Olomouc

1-1 0-0
21:15
208

Ayacucho - Univ De Cajamar

2-2 0-0
21:30
209

W.Innsbruck - Ried

1-1 0-0
21:30
210

Mouscron Peruwe - Standard

1-3 0-1
21:30
211

Gornik Zabrze - Korona Kielce

3-3 3-1
21:30
212

Schalke - West Ham

0-0 1-0
21:45
215

St Patricks - Cork City

4-2 2-2
21:45
214

Dundalk - Bohemian

0-1 0-1
21:45
213

Bray Wanderers - Shamrock Rovers

1-0 0-0
22:00
217

Bari - Cittadella

4-2 1-1
22:00
218

Osasuna - Barcelona B

2-2 1-2
22:30
219

Estoril - Boavista

0-3 0-2
22:45
220

Limerick - Galway

2-2 2-0
23:30
221

Comerciantes Un - Juan Aurich

3-2 1-2
21/10/2017 Kod Karşılaşma MS İY
00:15
222

Guarani Sp - Juventude

2-0 1-0
01:30
223

Nautico - Abc Natal

1-2 0-1
01:30
224

Regatas - Boa

1-1 1-1
02:30
225

Ceara - Figueirense

2-2 1-1
03:00
226

Monarcas - Club Leon

0-0 0-0
05:00
227

Atlas - Club Tijuana

1-0 0-0
09:00
236

Daegu - Incheon Utd

0-0 0-0
09:00
237

Fc Seul - Suwon Sb

2-2 0-0
09:00
238

Jeonnam Dragons - Pohang Steelers

1-3 1-0
09:00
239

Ansan Greeners - Seoul E-land

1-1 0-0
09:00
240

Asan Mugunghwa - Gyeongnam

2-3 0-0
09:00
241

Bucheon 1995 - Suwon City

0-1 0-0
09:00
242

Iwata - Nigata

2-2 1-2
09:30
243

Baoding Rongda - Qingdao Huangha

3-2 1-2
09:30
244

Dalian Transcen - Wuhan Zall

2-0 1-0
09:30
245

Hangzhou Greent - Shenzhen Yuneng

2-4 1-4
09:30
246

Meizhou Hakka - Zhejiang Yiteng

2-3 1-2
09:30
247

Nei Mongol Zhon - Beijing Renhe

2-0 1-0
09:30
248

Shanghai Shenxi - Shijiazhuang Ev

0-1 0-0
09:30
249

Yunnan Lijiang - Dalian Yifang

0-1 0-0
09:35
250

Melbourne City - Wellington Phoe

1-0 0-0
10:00
251

Fc Tokyo - Sapporo

1-2 0-0
10:00
252

Gifu - Tokyo Verdy

1-2 0-0
10:00
253

Shonan - Ehime

1-0 1-0
11:30
255

Ska-khabarovsk - Ufa

2-2 2-0
11:50
256

Sydney - Western Sydney

2-2 1-2
13:00
257

V Varen Nagasak - Nagoya

1-1 0-0
13:00
258

Yokohama - Kashima

3-2 2-1
13:00
259

Yenisey - Shinnik Yarosla

4-1 2-0
13:00
260

Denizlispor - Adana Demirspor

1-0 0-0
13:00
261

Istanbulspor - Altinordu

2-0 1-0
13:15
262

Penafiel - Sporting Lisbon

4-1 0-1
13:30
263

Rakow Czestocho - Gks Tychy

2-2 1-0
14:00
122

Levante - Getafe

1-1 0-0
14:00
123

Osmanlispor - Karabükspor

3-0 0-0
14:00
264

Braunschweig - Bochum

1-0 1-0
14:00
265

Holstein Kiel - A.Bielefeld

2-1 0-0
14:00
266

Union Berlin - Greuther Furth

3-1 2-0
14:00
267

Tosno - Rostov

1-1 1-0
14:00
268

Orenburg - Avangard Kursk

1-1 0-1
14:00
269

Rotor Volgograd - Tom Tomsk

2-0 0-0
14:00
270

Tuzlaspor - Mersin Idmanyur

6-1 3-1
14:00
271

1461 Trabzon - Ankara Demirspo

1-3 1-1
14:00
272

Diyarbekir Spor - Darica Gençlerb

1-0 0-0
14:00
273

24erzincanspor - Yeni Orduspor K

0-0 0-0
14:00
274

Van Bşb.spor - Gölcükspor

3-1 1-1
14:00
275

Olimpik Donetsk - Zirka Kirovohra

1-0 0-0
14:15
276

Hibernian - Celtic

2-4 0-2
14:30
124

Chelsea - Watford

4-2 1-1
14:30
277

Etimesgut Bld.s - Keçiörengücü

3-2 1-0
14:30
278

Kirikhanspor - Pazarspor

1-2 0-0
14:30
279

Mali (u17) - Gana (u17)

2-1 1-0
14:30
280

Chelsea - Rb Leipzig

0-0 1-1
14:35
282

Tianjin Quanjia - Hebei China For

2-1 0-1
15:00
283

Erfurt - Hallescher

1-1 1-0
15:00
284

Magdeburg - Unterhaching

0-3 0-2
15:00
285

Paderborn - Aalen

3-0 1-0
15:00
286

Preussen Munste - Karlsruher

1-1 0-1
15:00
287

Sv Meppen - Fortuna Köln

1-0 0-0
15:00
288

Werder Bremen ( - Sportfreunde Lo

1-1 1-1
15:00
289

Wurzburger Kick - Wehen

0-5 0-1
15:00
290

Gnistan - Jaro

1-1 0-1
15:00
291

Grankulla - Haka

2-1 0-0
15:00
292

Honka - Turku

1-1 0-0
15:00
293

Kpv - Ops

1-1 0-0
15:00
294

Oulu - Ekenas

3-2 0-1
15:00
295

Baltika Kalinin - Dyn St Petersbu

3-2 2-1
15:00
297

Gais - Norrby

2-1 0-1
15:00
298

Gefle - Frej

3-0 2-0
15:00
299

Oskarshamns Aik - Landskrona

2-1 1-0
15:00
300

Eyüpspor - Kastamonuspor 1

3-4 2-2
15:00
301

Sariyer - Amed Sportif

1-0 1-0
15:00
302

Menemen Bld.spo - Hatayspor

1-0 1-0
15:00
303

Kocaeli Birliks - Afjet Afyonspor

1-4 0-3
15:00
304

Bodrum Bld Bodr - Tokatspor

2-1 1-0
15:00
305

Inegölspor - Sancaktepe Bld.

2-2 1-2
15:00
306

Yeşil Bursa - Ergene Velimeşe

2-2 0-1
15:00
307

Tire 1922 Spor - Erokspor

1-0 0-0
15:00
308

Anadolu Bağcila - Muğlaspor

1-0 0-0
16:00
309

Cibalia - Slaven Belupo

1-0 1-0
16:00
310

Lens - Reims

0-1 0-1
16:00
311

Levadiakos - Pas Giannina

1-1 0-1
16:00
312

Cesena - Foggia

3-3 0-0
16:00
313

Palermo - Novara

0-2 0-0
16:00
314

Parma - Virtus Entella

3-1 1-0
16:00
315

Pescara - Avellino

2-1 1-1
16:00
316

Pro Vercelli - Carpi

0-0 0-0
16:00
317

Salernitana - Frosinone

1-1 1-0
16:00
318

Spezia - Perugia

4-2 2-1
16:00
319

Ternana - Ascoli Picchio

1-1 0-0
16:00
320

Unione V. - Empoli

1-0 0-0
16:00
321

Arendal - Start

0-2 0-2
16:00
322

Odra Opole - Podbeskidzie

2-2 1-1
16:00
323

Tambov - Sibir Novosibir

4-1 1-0
16:00
324

Dac - Trencin

1-2 1-1
16:00
326

Umea - Nykoping

0-1 0-0
16:30
125

Augsburg - Hannover

1-2 1-0
16:30
126

E.frankfurt - B.dortmund

2-2 0-1
16:30
128

Rb Leipzig - Stuttgart

1-0 1-0
16:30
129

Akhisar Bld.g.s - Gençlerbirliği

3-3 1-3
16:30
334

Rubin Kazan - D.Moskova

0-0 0-0
16:30
332

Videoton - Puskas Academy

2-0 0-0
16:30
333

Sandecja Nowy S - Cracovia Krakow

1-1 0-1
16:30
329

Ferencvaros - Ujpest

1-0 0-0
16:30
328

DEBRECENI - Haladas

1-1 0-1
16:30
330

Paksi - Mezokovesd Zsor

1-1 1-1
16:30
331

Vasas - Balmazujvaros

1-2 0-2
16:30
327

Silkeborg - Sonderjyske

1-0 0-0
17:00
130

Huddersfield - M.United

2-1 2-0
17:00
131

M.City - Burnley (h)

3-0 1-0
17:00
132

Newcastle - Crystal Palace

1-0 0-0
17:00
133

Stoke - Bournemouth

1-2 0-2
17:00
364

Crewe - Accrington

0-2 0-2
17:00
383

Kuban - K.SOVIETOV

2-1 0-0
17:00
374

Dagenham & Red - Wrexham

0-1 0-0
17:00
375

Dover Athletic - Maidenhead Utd

1-1 0-0
17:00
376

Eastleigh - Gateshead

3-2 1-0
17:00
377

Ebbsfleet Utd - Barrow

3-2 1-0
17:00
378

Guiseley - Solihull Moors

4-2 1-1
17:00
379

Halifax - Torquay

1-1 0-0
17:00
380

Hartlepool - Sutton Utd

1-1 1-0
17:00
381

Leyton Orient - Macclesfield

0-1 0-1
17:00
336

Aston Villa - Fulham

2-1 1-1
17:00
390

Falkirk - St Mirren

0-0 0-0
17:00
367

Newport C. - Mansfield

1-1 0-1
17:00
365

Exeter - Port Vale

0-1 0-1
17:00
366

Morecambe - Grimsby

0-0 0-0
17:00
409

Oleksandria - Veres

1-1 0-0
17:00
405

Assyriska Bk - Karlskrona

0-0 0-0
17:00
404

Varbergs - Orgryte

0-0 0-0
17:00
402

Afc Eskilstuna - Elfsborg

2-3 1-1
17:00
401

Elgin - Stenhousemuir

2-0 0-0
17:00
400

Edinburgh City - Annan

0-1 0-0
17:00
399

Cowdenbeath - Stirling Albion

0-3 0-2
17:00
398

Clyde - Peterhead

1-4 1-1
17:00
394

Arbroath - Airdrieonians

7-1 4-1
17:00
395

Forfar - Ayr Utd

0-5 0-1
17:00
392

Albion - Queens Park

0-1 0-0
17:00
393

Alloa - East Fife

4-1 2-1
17:00
391

Morton - Dumbarton

1-1 0-1
17:00
389

Dunfermline - Livingston

3-1 3-0
17:00
388

Dundee Utd - Inverness Ct

0-2 0-2
17:00
387

Brechin - Queen Of South

0-1 0-0
17:00
386

Ross County - Hamilton

2-1 0-0
17:00
385

Partick Thistle - Dundee

2-1 0-1
17:00
384

Hearts - St Johnstone

1-0 0-0
17:00
382

Fakel Voronezh - Khimki

0-1 0-0
17:00
373

Chester - Boreham Wood

1-2 0-2
17:00
372

Bromley - Woking

2-0 2-0
17:00
371

Aldershot - Tranmere

2-1 0-1
17:00
369

Swindon - Wycombe

1-0 1-0
17:00
368

Stevenage - Forest G.

1-2 1-0
17:00
335

Sturm Graz - Mattersburg

3-2 1-1
17:00
354

Rochdale - Bristol Rovers

1-0 1-0
17:00
355

Scunthorpe - Peterborough

2-1 0-0
17:00
356

Shrewsbury - FLEETWOOD

1-0 0-0
17:00
361

Cheltenham - Lincoln

1-0 1-0
17:00
360

Carlisle - Notts County

1-1 1-0
17:00
359

Cambridge - Chesterfield

2-1 0-0
17:00
358

Barnet - Yeovil

1-1 1-0
17:00
350

Doncaster - Walsall

0-3 0-0
17:00
351

Gillingham - Northampton

1-2 0-1
17:00
357

Southend - Bury

1-0 0-0
17:00
353

Oxford - Rotherham

3-3 3-2
17:00
352

Mk Dons - Oldham

4-4 1-3
17:00
349

Bradford - Charlton

0-1 0-0
17:00
347

Blackburn - Portsmouth

3-0 1-0
17:00
346

WIMBLEDON - Plymouth

0-1 0-0
17:00
345

Wolves - Preston

3-2 1-0
17:00
344

Sheffield Utd - Reading

2-1 2-0
17:00
342

Middlesbrough - Cardiff

0-1 0-0
17:00
341

Derby County - Sheffield Wed

2-0 1-0
17:00
340

Bristol City - Leeds Utd

0-3 0-2
17:00
339

Brentford - Sunderland

3-3 1-3
17:00
338

Bolton - Qpr

1-1 1-0
17:00
337

Barnsley - Hull

0-1 0-0
17:00
362

Coventry - Colchester

0-0 0-0
17:00
343

Nottingham F - Burton Albion

2-0 0-0
17:00
407

Kristianstad - Skovde

2-1 2-1
17:00
403

Degerfors - Helsingborg

1-1 0-0
17:00
406

Husqvarna - Oddevold

2-1 1-0
17:00
408

Huesca - Cadiz

1-0 1-0
17:00
397

Berwick - Montrose

0-1 0-1
17:00
348

Blackpool - Wigan

1-3 1-1
17:00
363

Crawley - Luton

0-0 0-0
17:15
135

Real Betis - Alaves

2-0 1-0
17:30
412

Abd (u17) - Ingiltere (u17)

1-4 0-2
18:00
136

Monaco - Caen

2-0 1-0
18:00
415

Teplice - Karvina

1-0 0-0
18:00
426

Spartak Trnava - Podbrezova

2-0 0-0
18:00
427

Zemplin - Nitra

0-0 0-0
18:00
428

Zlate Moravce - Slovan Bratisla

3-2 2-1
18:00
423

Oliveirense - Real Massama

1-1 1-0
18:00
424

Juventus Bucure - Sepsi

2-1 1-1
18:00
422

Nacional Madeir - Cova Piedade

2-1 0-1
18:00
420

Feirense - Rio Ave

1-0 1-0
18:00
418

Braga (b) - Sporting Covilh

0-1 0-0
18:00
419

Famalicao - Academico Viseu

0-1 0-1
18:00
416

Chojniczanka Ch - Pogon Siedlce

0-2 0-1
18:00
414

Iquique - Temuco

0-1 0-0
18:00
413

Lierse - Cercle

3-2 2-0
18:00
425

Senica - Ruzomberok

0-3 0-0
18:00
421

Leixoes - Academica

1-0 1-0
18:00
417

Wigry Suwalki - Bytovia Bytow

2-2 0-1
18:15
430

Kerkyra - Panetolikos

1-0 0-0
10:30
254

Yanbian Funde - Henan Jianye

1-2 0-1

Bültenden Maçlarınızı Seçin.

Sistem
Misli
Kupon Sayısı : 0
Kupon Bedeli : 1,00
Toplam Oran : 0,00
Max. Kazanç : 0,00